Сертифікація TÜV. Сертифікація Міністерства транспорту Італії.

Легкосплавні диски WSP Italy - товар високої якості, яку підтверджують сертифікати
TÜV, Міністерства транспорту Італії, VCA (Англія, Ірландія)!

Більшість виробників вважає своїм обов'язком звернути увагу на якість своєї продукції. Але що саме представляє собою якість на практиці і як підтвердити, що фраза «висока якість продукту» не є порожніми словами?

І ми Вам відповімо, що - це, перш за все, перевірка на якість спеціальними інстанціями і наявність відповідних документів. Так ось, ми сміливо заявляємо, що легкосплавні диски WSP Italy - товар високої якості. І це не тільки наші слова, це слова численних клієнтів по всій території Європи, а також, головне, - високу якість продукції підтверджує наявність численних сертифікатів міжнародних організацій.

ТМ WSP Italy має сертифікати не тільки на всю продукцію або на партію товару, а й на кожен диск окремо!


Сертифікація TÜV

Легкосплавні диски бренду WSP Italy сертифіковані організацією TÜV Rheinland Group (одна з провідних незалежних європейський компаній по сертифікації). Наявність сертифіката TÜV показує довіру європейських споживачів до продукту, адже продукція відповідає суворим стандартам, чинним по всій території Європи.


Сертифікація VCA (Англия, Ирландия) (THE UNITED KINGDOM VEHICLE APPROVAL AUTHORITY)
Сертифікат Міністерства транспорту Італії

Колісні диски WSP Italy сертифіковані британською організацією VCA, яка спеціалізується саме на сертифікації транспортних засобів, а також і у себе на батьківщині, доказом чого служить сертифікат від Міністерства транспорту Італії. Наявність подібних документів - це гарантія якісного процесу виробництва, починаючи від розробки дизайну і закінчуючи процесом виготовлення.

__________________Сертифікат TÜV ____________________________Сертифікат Міністерства транспорту Італії___

sertifikatsiya-diskov-sertifikatsiya-kolesnyih-diskov-WSP-09italia-sertificate-wsp-italy-sertifikatsiya diskov-011
  

Абсолютно все диски бренда WSP Italy, такие как диски bmw, диски mercedes, диски audi, диски porsche, диски volkswagen и другие, обладают всеми сертификатами качества, которые нужны для подтверждения их надежности.

 

Вкладення

  • image (1,941 мебібайта)
Top