Сертифікати

а сьогоднішній день, ми як споживачі, звикли чути слова про високу якість товару. Більшість виробників вважає своїм обов'язком звернути на це увагу і тим самим переконати покупця зробити покупку. Але як показує практика, часто слова про якість не підтверджуються самою якістю. Так що ж собою являє якість на практиці і як зрозуміти що фраза "висока якість продукту" не є просто словами?

Так от, ми сміливо заявляємо, що литі диски WSP Italy, MAK Wheels – товар високої якості. І це не лише наші слова, це слова численних клієнтів по всій території Європи, а також високу якість продукції підтверджує наявність численних сертифікатів міжнародних організацій.

СЕРТИФІКАЦІЯ TÜV

TÜV Rheinland Group є однією з провідних незалежних європейських компаній по сертифікації. Наявність сертифіката TÜV показує довіру європейських споживачів до продукту, адже продукція відповідає суворим стандартам, що діють по всій території Європи. Литі диски бренду WSP Italy, MAK Wheels сертифіковані організацією TÜV, завдяки чому можна сміливо стверджувати, що вони вже вийшли з категорії «репліка колісних дисків» і стали повноцінною запчастиною для Вашого автомобіля.

Сертифікація VCA (Англія, Ірландія) (THE UNITED KINGDOM VEHICLE APPROVAL AUTHORITY). Сертифікат Міністерства транспорту Італії.

Колісні диски WSP Italy сертифіковані британською організацією, яка спеціалізується саме на сертифікації транспортних засобів, також і у себе на батьківщині, доказом чого служить сертифікат від Міністерства транспорту Італії.

__________________Сертифікат TÜV ____________________________Сертифікат Міністерства транспорту Італії___

italia-sertificate-wsp-italy-sertifikatsiya diskov-011

Абсолютно всі диски бренду WSP Italy, такі як диски bmw, диски mercedes, диски audi, диски porsche, диски volkswagen та інші, мають усі сертифікати якості, які потрібні для підтвердження їх надійності.

Top