Гарантія

Загальні умови гарантії італійського виробника МАК WHEELS

З усіх юридичних аспектів звертайтесь лише до італійської версії гарантії.

REV 01 (10.04.2018)

1) УМОВИ ГАРАНТІЇ

Легкосплавні диски Mak мають гарантію на:

100% безкамерне збереження всього асортименту продукції, яка продається;
Статичне та динамічне балансування (тільки спереду та ззаду) диска (за винятком шин) у межах 40 грам.
ПРИМІТКА: диск, підданий балансуванню, повинний перевірятись без шин, без ваги і з встановленим клапаном. Довідковою програмою для перевірки балансування має бути ALU2.

Ексцентричне відхилення диска в межах 0,50 мм;
Конструкційна стійкість до випробування на витривалість, випробування на удар та випробування на вигин при обертанні для дисків, зазначених у технічному каталозі, стосується відповідних автомобілів. Випробування призначені для виконання відповідно до чинних правил TüV;
Конструкція обода відповідно до правил ETRTO та TüV;
Правильне кріплення дисків відповідно до статті 8 цих “Загальних умов гарантії” без втручання у всі автомобілі, зазначені в технічному каталозі (перешкоди на втулках, супортах, компонентах рульового механізму, крилах);
Стійкість до корозії протягом часу, зазначеного у статті 3 цих “Загальних умов гарантії”.
2) ДІЙСНІСТЬ ГАРАНТІЇ

Ці “Загальні умови гарантії” застосовуються виключно в країнах Європейського Союзу і за умови, що продукт є придбаним авторизованим дилером компанії Mak.

Ця гарантія анулюється якщо диски Mak не оригінальні або диски, придбані не у авторизованого дилера Mak.

Дійсність та застосування цієї гарантії залежить від повної оплати товару клієнтом.

ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ...

ЧИТАТИ ОРИГІНАЛ...


Тільки на території України діє унікальна подвійна гарантія від бренду WSP Italy: крім стандартної гарантії від виробника, Ви зможете отримати гарантію «PLATINUM КАСКО» від імпортера!

Гарантія від компанії-імпортера - «PLATINUM КАСКО»

platinum kacko, harantiya

Якщо Ви маєте сумніви, як поведуть себе диски в процесі експлуатації на вітчизняних дорогах, то ми повністю впевнені, що литі диски WSP Italy готові до будь-яких дорожніх перешкод. На підтвердження цих слів, ми готові запропонувати покупцеві додаткову гарантію «PLATINUM КАСКО» від імпортера на колісні диски WSP Italy. У чому ж її унікальність? У тому, що протягом 1 року з моменту покупки дисків, ми зобов'язані замінити диски, пошкоджені навіть з вини власника.

Які ж основні принципи «PLATINUM КАСКО»?

- «PLATINUM КАСКО» оформляється на один рік з моменту покупки і дозволяє безкоштовно замінити пошкоджені диски на нові.

- Якщо покупець уже замінив всі 4 пошкоджені диски, на які було здійснено оформлення «PLATINUM КАСКО», то «PLATINUM КАСКО» анулюється незалежно від терміну його дії.

- «PLATINUM КАСКО» надається при пошкодженні дисків, які не підлягають ремонту на спеціальному обладнанні без нанесення шкоди технічним або фізичним властивостям, наприклад, розколи, розлами, тріщини, сильні загини.

- На лакофарбове покриття та аксесуари «PLATINUM КАСКО» не поширюється.

- При наявності аналогічних дисків на складі в Україні, заміна пошкоджених дисків відбувається протягом 2 тижнів з моменту звернення покупця, при наявності на складі в Італії заміна відбувається нга протязі 30 календарних днів.

«PLATINUM КАСКО» коштує 8% від вартості дисків.

Якщо Ви придбали литі диски BMW, литі диски Mercedes, литі диски Volkswagen, литі диски Audi або будь-які інші з нашого каталогу, Ви можете стати власником не тільки гарантовано надійних коліс, але і, звичайно ж, відмінною страховки у вигляді гарантії від імпортера. Не роздумуйте, вибирайте і насолоджуйтеся покупкою!

Гарантія від виробника литих дисків WSP Italy

Garantiya na diski, kolesnyie diski garantiya, lityie diski garantiya

Італійська компанія Acacia SLr. як виробник литих дисків WSP Italy гарантує якість свого товару і надає покупцеві гарантію, яка діє протягом одного року з моменту покупки.

Гарантія дійсна при виникненні таких випадків:

- Виявленні видимих дефектів диска

- Виявленні прихованих дефектів при установці дисків на автомобіль.

Гарантія недійсна в наступних випадках:

- У разі природного зносу і / або механічних пошкоджень дисків в процесі експлуатації.

- Недотримання правил експлуатації, обслуговування або зберігання коліс.

- Установка на автомобіль коліс і / або шин невідповідних за розміром.

- Неправильний монтаж диска.

- Зміна конструкції дисків або додаткова їх обробка.

Компанія-представник зобов'язується обміняти диски при виникненні гарантійного випадку. Також, при можливості, представник WSP Italy може усунути недолік або ж за згодою покупця, надати додаткову знижку на диски з дефектом.

Умови повернення дисків при виникненні гарантійного випадку:

При гарантійному випадку і необхідності повернення дисків в точку продажу, необхідно щоб вони були в оригінальних коробках і з усією супутньою комплектацією. Транспортні витрати в такому разі, оплачує покупець.


Top