Про компанію

Cайт wspitaly.com.ua - сертифікований інтернет-магазин дисків WSP Italy, метою якого є постачання покупців якісним товаром оптом чи вроздріб. Завдяки кваліфікованому підходу до організації роботи магазину, у нас вже є постійні клієнти, впевнені в якості своїх придбань, так як тісна співпраця з офіційним представництвом WSP Italy та MAK Whels в Україні дозволяє запропонувати найкращу ціну і найширший асортимент дисків покупцеві.


Ваша вигода:

· кріплення і аксесуари в комплекті;

·безкоштовна доставка дисків по всій Україні;

·гарантія від виробника + від імпортера в Україні;

·диски WSP Italy витриваліші на 25%, ніж інші (збільшене максимальне навантаження).


Переваги покупки у нас:

· Продажа дисків від 1 шт.

· Швидка доставка під замовлення з Італії (якщо немає в наявності товара в Україні, також від 1 шт.)

· Широкий асортимент колісних дисків, каталог дисків.

· Періодичні знижки та акції (стежте за товаром на сайті).

· Наявність в модельному ряді дисків нетипових брендів для українського авторинку, наприклад, таких марок як Maserati, Tesla, Alfa Romeo, Jeep, Lancia, Mini, Saab, Smart і т.д


Якщо Ви в пошуку дійсно хороших колісних дисків, копії оригіналів, тоді італійські диски бренду WSP Italy і MAK Wheels якраз те, що підійде Вам найбільше. Важливо знати, що вони відрізняються від інших дисків, саме високою якістю, підтверджених сертифікатами TÜV (Німеччина), ISO 9001 і Міністерством Транспорту Італії.

На всіх етапах виробництва дисків бренду відбувається контроль їх якості, а також, робляться додаткові перевірки перед відправкою дисків безпосередньо з Італії. Всі тести проходять в сертифікованої італійської лабораторії в місті Еболі, відео про які є в розділі «Відео». Кожен диск маркований логотипом бренду WSP Italy і MAK Wheels, що не дасть Вам купити підробку.

СУРОВІ ТЕСТИ ЗГІДНО ДИРЕКТИВИ UN/ECE 124

Виробник автомобільних дисків марки WSP Italy дотримується директиви UN / ECE 124 в ході тестування литих дисків WSP Italy. Система вимог UN / ECE 124 - це звід приписів ООН, що стосуються офіційного затвердження коліс для використання на легкових автомобілях. Колесні литі диски WSP Italy офіційно визнані «частково відповідними змінними колісними дисками» згідно з пунктом 2.4.4. директиви UN / ECE 124. Даний пункт свідчить, що «частково відповідними змінними колесами» є колеса, які виробляються виробником, які не є виробником транспортного засобу зазначеного колеса відповідного дизайну і відповідних параметрів.

Важливо знати, що звід правил і стандартів UN / ECE 124 є обов'язковим до виконання у всіх країнах Євросоюзу.

JWL-VIA

Також вся продукція бренду WSP Italy проходить випробування згідно з японським стандартом JWL (Japan Light Wheel Alloy). Стандарти JWL - це звід норм і правил, прийнятих японським законодавством для забезпечення безпеки транспорту, що використовує алюмінієві легкосплавні диски. Важливо, що стандарти країни «сонця» загальноприйняті в усьому світі. Етапи тестування згідно JWL включають такі випробування:

  • Випробування на удар;
  • Випробування на витривалість;
  • Випробування на вигин при крученні.

Сертифікати від незалежних європейських організацій по сертифікації: Сертифікат міністерства транспорта Італії, Сертифікація TUV, VCA

Більше 300 моделей дисків на вибір, ну просто не дозволять Вам піти без покупки і новенького "взуття" для Вашого автомобіля!

ВИБРАТИ ДИСКИ В КАТАЛОЗІ WSP ITALY ТА MAK WHEELS


Top