Міжнародна омологація. У WSP Italy є сертифікати не тільки на партію товару, а й на кожен диск!

Будьте впевнені в безпеці!
Диски з homologation number (сертифікатом омологації)


Що таке омологація?

Ви напевно чули про омологацію шин і такі відомі бренди як Michelin, Yokohama, зустрічалися з таким поняттям як «омологація автомобіля» і навіть найважливіше і найближче батьківському серцю - омологація автомобільних дитячих крісел.

Адже на першому місці завжди стоїть безпека!


омологацияСертифікат омологації - документ, який свідчить, що всі транспортні засоби, а також їх елементи і пристрої, які мають вплив на безпеку, обов'язково повинні відповідати певним правилам і параметрами. Тобто мати підтвердження відповідно до визначених правил, стандартів для всіх країн Європейського союзу (директива UN / ECE 124), а саме - пройти:

  • перевірку на безпеку
  • різні тестування на удар, крутіння і качання
  • випробування матеріалів
  • тестування лабораторії
  • та інші тести згідно зі світовими стандартами якості

Що дає омологація дискам?

sertifikatsiya-diskov-chto-takoe-omologatsiya-wspitaly-com-uaДиски бренду WSP Italy мають сертифікати омологації відразу 3 європейських країн - це Італія, Англія, Німеччина. Маркер омологації говорить про високу якість колісних дисків WSP Italy (ВСП Італі) і дає їм право продаватися в цих країнах, як загальновизнаний і безпечний (!) аналог оригінальних коліс.


Колісні диски WSP Italy - єдиний виробник колісних дисків репліка з сертифікатом міжнародної омологації, що підтверджує їх абсолютну безпеку

омологация, безопасность, диски, шины wsp italy

Вкладення

Top