Збільшене максимальне навантаження
Диски WSP Italy мають збільшене максимальне навантаження, оскільки їх інженери-виробники активно використовують методику розрахунку критеріїв і факторів, яка характеризує властивості міцності литого диска під дією, так званого, повного навантаження.
 
Повне навантаження (від англ. Load capacity) - гранично допустиме значення (в кг), яке може витримати колесо.

У чому суть такої методики?


  • Спеціальним програмним забезпеченням створюється графічне креслення диска, а також його віртуальна 3D модель
  • На цю модель, враховуючи твердість матеріалу, технічні характеристики диска і т.д., подається максимальне робоче навантаження
  • Під час перевірки обертання диска, всі його спиці працюють по черзі і перевіряються на розтягнення, кручення і стиснення. Адже кожна спиця колеса відіграє найважливішу роль в забезпеченні його механічної стабільності і цілісності

Випробування диска WSP Italy навантаженням в 500 кг: 3D-модель диска


Як приклад, представляємо Вам віртуальне випробування диска WSP Italy - створення 3D-моделі диска під час дії на неї навантаження зі значенням в 500 кг.

Навантаження значенням в 500 кг на чорновому варіанті - критичне для даної моделі диска. Воно може привести до розлому диска, але сучасні розробки без проблем дозволяють знайти і усунути недоліки конструкції диска і точно розрахувати запас його міцності.

load-capacity-polnaja-nagruzka-3D-model-diska-wsp-italy-com-ua

Критичні точки чернетки (чорнового варіанту) - малюнок 1:
  • синій колір позначає безпечні ділянки;
  • зелений - ділянки, що вказують на мінімальні ризики для автомобільного колеса;
  • жовтий колір вказує на ймовірність незначних пошкоджень, таких як мікротріщини;
  • червоний колір - на критичні ділянки, які можуть привести до розлому або тріщинах.

 

Колісний диск з наявністю червоних і жовтих зон до наступних етапів розробки не допускається, так як безпека продукції WSP Italy - це найвища цінність в діяльності компанії.

 

maksimalnaja-nagruzka-nagruzka-na-litye-diski-nagruzka-na-disk-prochnost-lityh-diskov-wsp-italy-com-uaМалюнок 2 представляє собою остаточну версію креслення (REVISED 01). Завдяки впровадженню потрібних змін в конструкцію і додаванню матеріалів на проблемні ділянки, інженери отримали якісний диск, який відповідає всім вимогам безпеки.

 

Таким чином, диски WSP Italy легко справляються з іспитами, так як при розробці  дисків італійськими інженерами на них збільшене максимальне навантаження на 25%!

Вкладення

Top