MAK: ПОКРИТТЯ СХВАЛЕНЕ ДЛЯ ЗИМИ!

MAK: ПОКРИТТЯ СХВАЛЕНЕ ДЛЯ ЗИМИ!

Новий заводу MAK Wheels побудований відповідно до протоколу Промисловості 4.0. MAK Wheels запускає алмазне покриття, яке повністю стійке до зимової погоди.

Компанія MAK представила метод нанесення порошкового акрилового лаку на поліровані алмазні диски під назвою MAK: Winter Approved

Наші диски мають горизонтальне порошкове покриття акрилом так само, як і на дисках MAK, забезпечуючи таку ж стійкість до атмосферних впливів.

Переваги вибору зимового покриття:

Спосіб фарбування з використанням акрилового порошкового лаку, який характеризується високою стійкістю і витримує вплив найсуворіших погодних умов.

Пофарбований горизонтально: той самий метод, який використовує виробник MAK.

Високий рівень естетики: краща однорідність і покриття нанесеної фарби, що забезпечує більшу прозорість і цілісність, що призводить до більш блискучого і красивого вигляду диска.

Мета MAK Wheels полягає в тому, щоб постійно вдосконалювати наші виробничі процеси, щоб гарантувати, що кінцеві споживачі отримують продукти постійно зростаючої якості. Вибір MAK означає довіру виробнику найвищої якості, який поєднує в собі інновації, дизайн, стиль і функціональність.

Top