12 причин обрати диски від італійського виробника MAK Wheels

КОМПАНІЯ MAK WHEELS

 

12 причин обрати диски від італійського виробника MAK Wheels


1. Високі стандарти якості. Компанія MAK Wheels славиться своєю бездоганною якістю продукції, яка відповідає найвищим стандартам та сертифікатам TÜV/KBA, VIA та Гомологації.

2. Широкий асортимент продукції. Завдяки розмаїттю моделей і дизайнів, клієнти мають можливість вибрати диск, що ідеально підходить для їхнього автомобіля та стилю водіння.

3. Оперативна реакція на ринкові потреби. MAK Wheels завжди на крок попереду, реагуючи на змінні вимоги ринку та впроваджуючи нові технології та дизайнерські рішення.

4. MAK: Розширення та прогрес. MAK Wheels постійно розширюється і вдосконалюється, відкриваючи нові виробництва. Це дозволяє нам застосовувати інноваційні технології, такі як алмазне покриття, стійке до зимових умов.

5. Екологічна стійкість. Компанія інвестує у використання альтернативних джерел енергії, утилізацію відходів виробництва та оптимізацію логістики для зменшення впливу на навколишнє середовище.

6. Сумісність з автомобільними системами. Диски від MAK Wheels універсальні та підходять для більшості легкових автомобілів. Крім того, вони сумісні з оригінальними кришками та фурнітурою.

7. Передові технології Flow Forming та Deep Concave Version. Технологія Flow Forming дозволяє отримати диски високої міцності та легкості, що забезпечує їхню відмінну ефективність та довговічність. Deep Concave Version диск, розроблений із заглибленим всередину профілем, що призначений для більших діаметрів та надає йому більш агресивного та динамічного стилю. 

8. Гарантія від виробника. На диски Mak надається гарантія протягом 12 місяців з дати поставки продукту. Гарантія на одноколірне фарбування (срібло, матовий чорний, тощо…) діє протягом 12 місяців з дати покупки. Гарантія на двоколірні диски з полірованою обробкою діє на 6 місяців з дати покупки. 

9. Комплекти NPK та TPMS. Комплекти NPK включають в себе запасне колесо KIT, снігові носки Multigrip, EZ Ремонт та снігові ланцюги, а також сталеві диски або комплектні набори на стальних дисках. Вони збираються, збалансовані та обладнані комплектом для установки. TPMS (система моніторингу тиску в шинах) вже програмуються для конкретного автомобіля, забезпечуючи вам максимальний комфорт і безпеку на дорозі.

10. Диски для важких транспортних засобів. У компанії MAK Wheels є широкий вибір дисків, які є найкращими продуктами на ринку для важких транспортних засобів.

11. Успіхи MAK у спорті / IL SUCCESSO DI MAK NELLO SPORT. MAK Wheels здобуває успіхи у світі спорту. Багато висококласних спортсменів та команд віддають перевагу дискам MAK Wheels, що приводить до досягнення вражаючих результатів на трасі.

12. Соціальна відповідальність. MAK Wheels активно сприяє благодійним проектам, зокрема проекту "Терапія Подорожами" в Фондації Санта Марія Дель Кастелло, який допомагає людям з когнітивними порушеннями та деменцією.

 

Давайте розберемо детальніше:


MAK S.p.A., виробник легкосплавних дисків з 1991 року, на сьогоднішній день є відомою торговою маркою, визнаною серед головних лідерів галузі як на національній, так і на міжнародній арені. Основними елементами успіху MAK є високі стандарти якості, широке розмаїття асортименту продукції, що випускається, швидкість реагування на потреби ринку та висока гнучкість у плануванні та індивідуалізації замовлень. Завдяки повністю укомплектованому складу, що налічує понад 120.000 коліс та близько 4.000 позицій, MAK швидко досягає клієнта завдяки швидкій доставці по всьому світу. Made in Italy, дизайн та якість відрізняють компанію, яка знаходить все більше визнання, особливо в сегменті автомобілів середнього та високого класу.

Штаб-квартира та склад MAK S.p.A. в Карпенедоло

Виробничий завод MAK S.p.A. в Карпенедоло

Виробничий завод MAK S.p.A. в Гуссаго

Виробничий процес

Автоматизований фундамент

 

Нове покриття завод 4.0

 

Нове упакування LINE

 

Центральний склад

 

HOMOLOGATIONS

Всі колеса MAK омологовані відповідно до вимог кожної країни. Асортимент MAK завжди актуальний завдяки постійним і наполегливим зусиллям під час процесу омологації, випробувань та перевірки якості. Разом з кожним колесом MAK надає необхідний документ про омологацію, що підтверджує відповідність дисків, встановлених на вашому автомобілі. Лабораторія MAK отримала сертифікат VIA та акредитацію в Міністерстві інфраструктури та транспорту для проведення необхідних випробувань для схвалення своєї продукції. Компанії отримують ці сертифікати тільки після ретельної перевірки компетентними органами, які визнали, що MAK володіє необхідною якістю для проведення випробувань своєї продукції.

 

Нове покриття завод 4.0

У 2022 році компанія MAK відкрила свій новий фарбувальний завод площею 6.200 м2. Він належить до класу "Індустрія 4.0", був спроектований і побудований за новітніми технологіями, які дозволяють проводити комплексний аналіз на основі великих даних та адаптацію виробництва в режимі реального часу.

Виробництво. Високоавтоматизований завод з виробничою потужністю 300 дисків на годину, забезпечує вищу якість та кращий контроль та пропускну здатність виробничого ланцюга з більшу безперервність у часі. Питання екологічної стійкості є одним із викликів для компанії, яка інвестує у використання альтернативних джерел енергії, утилізацію відходів виробництва та оптимізацію логістики. Нарешті, відділ досліджень та розробок постійно прагне вдосконалити виробничий процес, щоб гарантувати кінцевому споживачеві продукт високої та все кращої якості.

 

Передові технології Flow Forming і Deep Concave Version. 

Технологія Flow Forming має численні переваги. Зменшення товщини колісних дисків призводить до зниження їх ваги, що сприяє збільшенню інерції колеса, зменшенню витрати палива та зниженню навантаження на підвіску. Одночасно, завдяки підвищенню міцності, диски з технологією Flow Forming краще захищаються від ударів, мають довший термін експлуатації і наближаються до характеристик кованих дисків.

Глибоко Увігнута Версія

Deep Concave Version: диск, розроблений із заглибленим всередину профілем, для надання більш агресивного та динамічного стилю та призначена для більших діаметрів.

Електромобілі. Диски, сумісні з електромобілями

 

Універсальні диски. Підходить для найпоширеніших легкових автомобілів

 

Ковпачки та болти. Сумісність з оригінальними кришками та фурнітурою

 

Спорт і MAK

Мірко Теста - чемпіон світу з шосейно-кільцевих мотоциклів MH3 2023 року

 

Matteo Cressoni GT. Світова витривалість. Гонщик 2023 року

 

Diego Di Fabio GT. World Challenge EU. Гонщик 2023

 

Якопо Гвідетті. Італійський Гран Туризмо. Чемпіон

 

Альвізе Роделла. Іспанські перегони F4. Пілот 2023 року

 

Висновок:

Компанія MAK Wheels, італійський виробник легкосплавних дисків, вирізняється своїм бездоганним стандартом якості, широким асортиментом продукції та оперативною реакцією на потреби ринку. Її продукція сертифікована відповідно до найвищих стандартів, а використання передових технологій, таких як Flow Forming та Deep Concave Version, гарантує високу міцність і ефективність дисків.

Крім того, MAK Wheels відзначається екологічною стійкістю та соціальною відповідальністю, інвестуючи у використання альтернативних джерел енергії та підтримуючи благодійні проекти. Завдяки високій якості продукції і надійному обслуговуванню, MAK Wheels заслужено займає лідерські позиції на ринку і є першим вибором для автолюбителів та професіоналів у всьому світі.

Top