ЦІНА, y.e:

Лідери продажу
wheel code: W571
Ціна від: 410,00 y.e
wheel code: W685
Ціна від: 513,00 y.e
wheel code: DaVinci
Ціна від: 162,00 y.e
Новинки
wheel code: W1258
Ціна від: 255,00 y.e
wheel code: W1257
Ціна від: 236,00 y.e
wheel code: W1256
Ціна від: 213,00 y.e
Останнє в фотогалереї
img
img
img
img
img
img
img
Про WSP ITALY

Диски на авто WSP Italy

Зараз словом «якість» нікого не здивувати, особливо розумного покупця, який шукає якісні диски репліка (replica) для свого авто. Кожен виробник може говорити про переваги товару, але не кожен може це довести. Це призводить до частих покупок обновок. А адже покупка, повинна бути якісною, інакше не прослужить довго! Чи цікавить вас слово «надійність»?

ДЕ КУПИТИ ЛИТІ ДИСКИ? ЯК ДОВЕСТИ ЯКІСТЬ?

Творці бренду WSP Italy можуть довести якісність колісних дисків, зроблених під цим брендом. Як? Тільки прозорою політикою і постійною роботою над удосконаленням продукту.Італійські традиції виготовлення гарної продукції, міжнародна сертифікація та проходження всіх тестів, згідно правил ООН R124, офіційне визнання в Європі - це величезна робота, адже не так просто протистояти оригіналу, але бренд мужньо відстояв своє право на існування. Литі диски WSP Italy (ВСП Італі) є не лише копією (диски replica), ідентичною оригіналу, але і продуктом, який за своїми характеристиками може навіть переважати оригінальну продукцію. Це факт.

На сторінках нашого сайту wspitaly.com.ua. Ви знайдете каталог колісних дисків WSP Italy (ВСП Італі) для багатьох марок авто, докладний опис всіх тестів і навіть відео, ознайомитеся з технологіями виготовлення WSP Italy і перевагами даного бренду, зможете подивитися фото дисків на авто , купити диски репліка (replica) онлайн , залишивши замовлення, або зв'язатися з нашими менеджерами.

Де знаходиться виробник колісних литих дисків WSP Italy?

Компанія-виробник Acacia srl знаходиться в мальовничому італійському місті Еболі (Італія) і багато років займається виробництвом колісних дисків під відомим брендом - WSP Italy, які стали особливо популярні в країнах Європи (всього 56 країн).

Починаючи з 2009 року литі диски WSP Italy представлені також і на території України. Багато покупців на своєму досвіді переконалися, що надійність дисків ТМ WSP Italy не залишає сумнівів і що буває, все-таки, можливість купити диски replica (репліка), які не поступаються оригіналам. Хто ж він, наш покупець? Це людина, яка цінує в колісних дисках надійність і безпеку, стиль і якість. Всі ці переваги є в литих дисках ТМ WSP Italy, це підтверджено багатьма контролюючими органами з сертифікації та омологації.

Читайте більше у нас на сайті, вибирайте диски для Вашого авто і якщо будуть виникати питання, звертайтеся до наших менеджерів і вони обов'язково на них дадуть відповідь або допоможуть підібрати і купити легкосплавні диски репліка! Приємних покупок!

Ми дбаємо про Вашу безпеку!

Подбайте про неї і Ви, вибравши литі диски WSP Italy!

Каталог колісних дисків

Top